Man uit Christus-Koning vindt 300 gratis stoelen in park

Benny Vanghent (37) uit de Karel de Stoutelaan is 300 stoelen rijker sinds gisteren. De inwoner van Christus-Koning verkoopt de stoelen via Facebook aan schappelijke prijzen.

"Heel vreemd vond ik het", reageert Benny, "zoals gebruikelijk sta ik om 7u op om de hond Dirkie uit te laten. Toen ik door het Visartpark liep, stonden daar opeens tientallen stoelen." Vanghent verstond niet dat iemand die stoelen, die splinternieuw zijn, zomaar zou achterlaten. "Eigenlijk is dit sluikstorten. Ik heb ze dus maar meegenomen naar huis."

Ook in andere Brugse parken vond Vanghent stoelen, een totaal van om en bij de driehonderd. Voor de arme man uit Christus-Koning is het net iets teveel. "Ik probeer ze te verpatsen op Facebook. Stad Brugge heeft zich al gemeld als geïnteresseerde."

Abonneer je gratis en voor niks, ontvang onze nieuwsbrief en help ons onafhankelijker worden van de vileine sociale media. Of steun ons financieel met een bedrag naar keuze (Franky geeft vijf euro).

Advertentie

Advertentie

De biografie Benny Scott – Brugge in m’n herte vertelt het levensverhaal van de Brugse volkszanger bij uitstek, van zijn rock’n-roll beginjaren tot zijn iconische hits als K en Brugge in m’n herte, De Facteur en Clementientje. Auteurs Koen De Brabander en Olivier Neese brengen met uniek archiefmateriaal en persoonlijke gesprekken een volledig portret van de man achter de muziek.

Bestel je boek nu