> ## Content Index
> Fetch the complete content index at: https://www.debrugsestem.com/llms.txt
> Use this file to discover other available public pages before exploring further.

# Goede doel blijkt niet tegen dakloosheid maar 'tegen daklozen' te zijn
- URL: https://www.debrugsestem.com/goede-doel-blijkt-niet-tegen-dakloosheid-maar-tegen-daklozen-te-zijn/
- Published: 2018-12-22T13:49:23.000Z
- Updated: 2018-12-22T16:57:08.000Z
- Description: Magda Immegat (54), de voorzitter van de lokale heemkring op Koolkerke, schrok toch even, toen ze €2106 doneerde aan haar goed doel tijdens de Warmste Week.
- Author: Kenny Dezeugstecker
- Tags: Politiek, Koolkerke

**Magda Immegat (54), de voorzitter van de lokale heemkring op Koolkerke, schrok toch even, toen ze €2106 doneerde aan haar goed doel tijdens de Warmste Week. De vereniging waar ze het geld aan schonk bleek eigenlijk een haatgroep te zijn tegen dakloze mensen.**

![tegendaklozen](https://storage.ghost.io/c/06/95/0695543c-202d-49f8-b7c1-d3aa945a92e7/content/images/2018/12/tegendaklozen.png)

"*We zijn in de wolken met deze gift*", vertelt Pol Pot, de leider van de vereniging, "*met dit budget kunnen we toch investeren in nieuwe accessoires om onze taak nog beter te doen. Intussen hebben we al nieuwe boksbeugels en matrakken besteld.*"

Immegat is er het hart van in en betreurt het doel van de vereniging. Volgens advocaat Bart Gifheldt is het niet mogelijk om het geld terug te vorderen.