> ## Content Index
> Fetch the complete content index at: https://www.debrugsestem.com/llms.txt
> Use this file to discover other available public pages before exploring further.

# Daring Brugge - Dosko Sint-Kruis eindigt op 5-5 nadat beide teams forfait geven
- URL: https://www.debrugsestem.com/daring-brugge-dosko-sint-kruis-eindigt-op-5-5-nadat-beide-teams-forfait-geven/
- Published: 2020-03-17T15:41:36.000Z
- Updated: 2021-10-19T14:57:56.000Z
- Description: Vreemde situatie in het provinciaal voetbal: Dosko Sint-Kruis, de "geel-blauwen" en Daring Brugge "het gespuis van Sint-Pieters" hebben beiden tegelijkertijd forfait gegeven voor hun komende duel.
- Author: Kenny Dezeugstecker
- Tags: Sport, Sint-Pieters, Sint-Kruis

Vreemde situatie in het provinciaal voetbal: Dosko Sint-Kruis, de "*geel-blauwen*" en Daring Brugge "*het gespuis van Sint-Pieters*" hebben beiden tegelijkertijd forfait gegeven voor hun komende duel. Geen 5-0 score dus, maar 5-5.

"*Niemand weet goed wat er is gebeurd*", reageert **Kenji De Cock**, voorzitter van Daring Brugge, "*blijkbaar zijn onze mails op hetzelfde binnengelopen. Nochtans duurt het bij ons enkele dagen om ons internet op te starten.*" Toch is de opgave van Daring Brugge niet te wijten aan het Coronavirus. "*Dat klopt, wij hebben forfait gegeven omdat de helft van de ploeg zich al had ingeschreven voor de pannenkoekenkaarting van café Normandie. Spijtig dat die nu ook is afgelast.*"

![](https://storage.ghost.io/c/06/95/0695543c-202d-49f8-b7c1-d3aa945a92e7/content/images/2020/03/maxresdefault.png)

Daring Brugge in actie vorige maand

Bij Dosko Sint-Kruis klinkt evenzeer verwarring. "*Jerry, onze keeper, had beloofd om zijn moeder haar kelder te witten. En Kenny, onze spits, heeft per ongelijk zijn beide benen en nek gebroken tijdens het wachten aan een bushalte in Sint-Jozef*", aldus voorzitter van Dosko, **Moghi Mutt'hen**.